EMERSON Liebert PSP Stand-by UPS PSP350MT3-120U
share
Specifications:
Capacity (VA/W) 350/210
Net Weight, lb. (kg) 6.4 (2.9)
Dimensions - W x D x H, in. (mm) 3.4 x 8.5 x 9.9 (87 x 215 x 251)
Input Voltage 84-140VAC
Frequency 50/60Hz ±5Hz
Output Voltage (Utility Power Normal)
Typical 84-140VAC
Output Voltage
(BatteryOperation) 120VAC ±5%