EMERSON Liebert GXT3 On-Line UPS GXT3-5000RT208
share
Liebert GXT3 Designed for use in either rack or
tower configurations, all units offer
the smallest available solutions for
these power capacities — the 5 & 6kVA
model at 120/208V output in 4U
size, or the 8 & 10kVA unit 120/208V
output in a 6U package. A 6kVA 208V
output 5U size model is also available
EMERSON Liebert PSI UPS PS2200RT3-120
EMERSON Liebert GXT3 On-Line UPS GXT3-3000RT120
EMERSON Liebert GXT3 On-Line UPS GXT3-10000RT208
EMERSON Chloride CP-60Z AC UPS
EMERSON Chloride CP-60Z AC UPS
EMERSON Liebert PSP Off-Line UPS PSP650MT3-230U
Specifications:Capacity VA/W 650 / 390Net Weight: kg 3.9Shipping Weight: kg 4.8Dimensions: W x D x H, mm 87 x 215 x 251On-Line Mains Voltage 160-287VACOn-Line Frequency 50/60Hz ±5HzOutput Voltage (Mains Normal) Typical 160-287VACOutput Voltage (Battery Operation) 230VAC ±5%