EMERSON Liebert PSP Off-Line UPS PSP650MT3-230U
share
Specifications:
Capacity VA/W 650 / 390
Net Weight: kg 3.9
Shipping Weight: kg 4.8
Dimensions: W x D x H, mm 87 x 215 x 251
On-Line Mains Voltage 160-287VAC
On-Line Frequency 50/60Hz ±5Hz
Output Voltage (Mains Normal) Typical 160-287VAC
Output Voltage (Battery Operation) 230VAC ±5%